Fakty na temat łóżkowych uniesień

Przyjemność jest szczytem seksu, ale nie wszystkie orgazmy są takie same. Nawet znak zodiaku oznacza, że jest… w łóżku!

Fakty na temat łóżkowych uniesień

Orgazm: może nie będziemy ich mieć często lub zawsze, za każdym razem, gdy uprawiamy seks (bądźmy szczerzy, daj spokój!), ale doświadczyliśmy tego wszystkiego przynajmniej raz w życiu. To eksplozja najbardziej intensywnej przyjemności, to chmury umysłu, to utrata kontroli, to uczucie studni do n-tej mocy…. Moglibyśmy trwać wiecznie. Tak, ponieważ nie ma jednego rodzaju orgazmu: anatomicznie różni się on w zależności od stymulacji, które go wywołują i stymulowanego obszaru.

Ale co, jeśli powiemy ci, że znak zodiaku również wpływa na orgazm? Tak jak nasz obraz astralny codziennie rysuje nasz charakter i osobowość, tak samo dzieje się to pod prześcieradłami: jeśli jesteśmy generalnie ekstrawertycystyczni i zmysłowi, nie będziemy się różnić w łóżku.

Aby uniknąć zaburzeń na tle seksualnym i móc zawsze stanąć na wysokości zadania wejdź na stronę z suplementami, dzięki którym nigdy nie zawiedziesz w łóżku.

Dobrze, dużo robi ascendent i pozycja planet, ale podstawowe kim jesteśmy i jak jesteśmy opowiadani przez nasz znak zodiaku.

Czy jesteś gotów odkryć więcej na temat orgazmu każdego znaku zodiaku? Przynajmniej na następnym spotkaniu z nowym partnerem, będziesz wiedział czego się spodziewać w łóżku!

Baran – niezależny orgazm

Baran jest niezależnym stworzeniem, które nie potrzebuje niczego i nikogo. Nawet w seksie jest tak: często wolisz robić to samemu, niż czekać na kogoś, kto zadowoli cię w łóżku. Znasz się tak dobrze, że każda sesja solowa zawsze jest sukcesem. Druga strona monety jest taka, że zawsze znajdziesz sesję seksualną dla dwóch rozczarowujących osób, chyba że znasz kogoś, kto zrozumie cię na pierwszy rzut oka. I przy pierwszym jęku.

Bliźniaki – Dziwny orgazm

Być może znakiem Gemini był Ivano, jeden z najbardziej udanych bohaterów wśród Verdonian memory, ten z „O famo Strange”. Bo Gemini wpędziło nas wszystkich w seks. I nie ma znaczenia, czy będzie to dziwne, nieszablonowe, a nawet złe: oni też tak to lubią, wręcz przeciwnie, są bardziej podekscytowani niektórymi grami erotycznymi. I są w 100% oddani własnej przyjemności, ale także tej, która należy do ich partnera, są hojni i bardzo zmysłowi.

Rak – Orgazm emocjonalny

Raki wkładają pasję i uczucie we wszystko, co robią, w tym seks. Będąc również bardzo humoralni, ich orgazmy mogą odzwierciedlać nastrój chwili: jeśli są euforyczne, orgazm będzie euforyczny; jeśli martwią się o swojego partnera, ich orgazm również ucierpi. Seks i emocje idą w parze: Rak nie pojmuje seksu bez miłości.

Lew – drogi orgazm

Lwy to ludzie ambitni i chcą tylko najlepszych, nawet w łóżku. Więc nie myśl, że masz na sobie zwykłą bawełnianą bieliznę: Agent Provocateur czy nic. Albo nie dla zwykłego wina musującego, tak dla szampana. Krótko mówiąc, seks, który spełni jego oczekiwania.

Virgin – Orgazm asertywny.

Dziewica wie, czego chcą i jak je zdobyć. Są to ludzie asertywni, zarówno w życiu, jak i w seksie, podczas których są również świetnymi komunikatorami. Oznacza to, że mają odwagę powiedzieć i zapytać swojego partnera, czego dokładnie chcą: preferowanych pozycji, obszarów do zbadania, najlepszych momentów. W końcu orgazm jest zapewniony: ale zostaw trochę miejsca na improwizację, prawda?

Libra – chlubny orgazm

Libra kocha piękno i podoba się innym. Tak więc w łóżku uwielbiają patrzeć na siebie nawzajem w akcji, czy to w lustrze, czy w kamerze. Pomaga im to szybciej osiągnąć swój orgazm, ale również prowadzi do utraty spontaniczności: bycie z oczami na obrazie odbitymi przez cały czas sprawia, że wydajesz się samolubny i mało zaangażowany. Czasami też patrzysz swojemu partnerowi w oczy, by go trochę zadowolić.